Üye Listesi

1-TUNAHAN HÜSEM(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

2-KENAN CANPOLAT(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

3-ALPEREN KÜPELİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

4-EMRAH CAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

5-NAZMİ YAĞIZ EFE(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

6-AŞKIN BİLGİ(Sağlık Yüksekokulu)

7-FATMA ÖZKAHRAMAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

8-MEHMET ZEKİ ÖZTÜRK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

9-HARUN ÖNER(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

10-OĞUZ SEVGİ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

11-NUMAN ÇEKKİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

12-SABRİ EFE GÜRLEYEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

13-TOLGA ÖZEREN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

14-MERİT İNCEOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

15-AHMET SALİH ASKER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

16-BARIŞ ÖZKAYA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

17-OZAN UNAY(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

18-EMRE ÇAKIR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

19-MUHAMMED EMİN ÇELİK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

20-BURAK ÖZGEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

21-KADİR KAÇMAZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

22-CİHAN SEVİL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

23-SİNAN BULĞA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

24-ERCAN KURU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

25-BİRTAN DİNÇER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

26-ÖMER ATAY(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

27-BARIŞ UC(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

28-ERAY YILMAZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

29-SERCAN SAATÇI(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

30-ENGİN YÜKSEL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

31-ÖZKAN ATEŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

32-CEMRE SEVİMLİ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

33-FURKAN AYDINOĞLU(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

34-NUMAN YASİN KARA(Ziraat Fakültesi)

35-SONAY GEZGİN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

36-HASAN BUDAK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

37-YAVUZ SELİM BİTMEZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

38-MUTLU ÇINAR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

39-SELÇUK ÖDEMİŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

40-DUYGU YAVUZ(Fen Bilimleri Enstitüsü)

41-CİHAN ŞAHİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

42-AHMET MERİÇ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

43-BURAK ÇELİK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

44-BURAK EYİBİL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

45-ÖMER ÖZMEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

46-MURAT KARTAL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

47-EZGİ KARPUZ(Ziraat Fakültesi)

48-MUHAMMED SEMİH ŞENEL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

49-KENAN ERCAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

50-OKAN BEKCİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

51-UFUK ÇAKMAK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

52-EMRE TONKAL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

53-ALPER DÜLGER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

54-CİHAN MERVAN AL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

55-OLÇUN TAŞAR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

56-ŞAMİL UYGUN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

57-ONUR SOKULLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

58-BERKAY CEYHAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

59-YUNUS EMRE AYDIN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

60-YAVUZ SELİM ÇELİK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

61-ŞAFAK KAHRAMAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

62-SAMETHAN ÖZCAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

63-BURAK YÜRÜK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

64-BURAK ŞEN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

65-İSA KASİMOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

66-BİLGE BACAK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

67-KEMAL KALKAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

68-HAKAN AYDIN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

69-TUĞÇE DEMİR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

70-TANER ÖZGÜL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

71-EMİNE KAHRAMAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

72-MAHMUT NURİ ÖZCAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

73-İBRAHİM ÖZADIKTİ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

74-ALİ BULUT YILMAZ(Ziraat Fakültesi)

75-AYŞENUR ÇETİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

76-ASLIHAN ZANBAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

77-BARIŞ BOZKURT(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

78-AYŞE ÖZGE ALKAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

79-AYKUT ERBAŞ(Hayrabolu Meslek Yüksekokulu)

80-MURAT AÇIKGÖZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

81-TOLGAHAN KARA(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

82-HARUN BAŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

83-MEHTAP UÇUM(Tıp Fakültesi)

84-MYRAT ESENOV(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

85-MUSTAFA ABUZAMER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

86-KADİR BAHADIR ARSLAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

87-AHMET BERK ÖZGÜL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

88-BAHAR ERDAĞI(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

89-YUSUF AVCİ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

90-ÖMER CAN TİRİN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

91-BERKAY AK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

92-FARUK AYAĞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

93-MÜŞTEBA MERT GÜNEŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

94-HASAN GÜNDÜZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

95-FATİH KILINÇARSLAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

96-NURİ CİHAN KALFA(Malkara Meslek Yüksekokulu)

97-MUHAMMED ULUEL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

98-YUNUS NADİR ESER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

99-LATİF ENES MANAY(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

100-HİLAL AKTAŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

101-SAMET DİKİCİ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

102-ZÜBEYİR ALP KARAKÖK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

103-AYTAÇ DÜKEL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

104-MİKAİL KARAKAYA(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

105-TUGAY EVREN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

106-AHMET GÜMÜŞTAŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

107-GAMZE ŞAHİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

108-FURKAN OĞUZORHAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

109-GÖKHAN ÇAÇAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)


Topluluğa Yapılan Toplam Başvuru Sayısı:179